İletişim

-REKOLTE BEYANNAMELERİ hazırlanmış olan program dahilin de bilgisayar ortamında Kooperatif Hizmet Binasında alınacaktır.Kooperatifimiz Tarım Satış Kooperatifi Anasözleşmesi gereği her yıl yağlık Ayçiçek alımlarını REKOLTE BEYANNAMESİ ile yapmaktadır.Ortaklarımızın her yıl üretimini yaptıkları yağlık ayçiçeği ile ilgili olarak ekim alan miktarları  ve kooperatifimize teslim edilecekleri yağlık ayçiçeği miktarlarını REKOLTE BEYANNAMESİ ile taahhüt edeceklerdir.

 

-Kooperatifimizde REKOLTE BEYANNAMESİ  alım dönemi

15 MAYIS 2021- 20 TEMMUZ 2021 tarihleri arasındadır.

 

-Rekolte Beyannamesi vermek isteyen ortaklarımız  İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınan ÇKS Belgesini veya Ziraat Odasından alınan Çiftçilik Belgesini mutlaka getirmek zorundadırlar.

 

- 2021-2022 İş yılında ortak olmak isteyen ayçiçeği üreticilerinin rekolte beyan tarihinin son günü olan 20.07.2021 tarihine kadar kooperatifimize ön başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

 

-REKOLTE BEYANNAMESİ vermeyen ortakların yağlık ayçiçek

ürünlerini kooperatifimiz mübayaa etmeyecektir.

 

-Ortakların Genel Kurula Katılmalarında Kooperatifin idari organlarında görev almalarında REKOLTE BEYANNAMESİ temel unsur oluşturmaktadır.

 

-Yeni kredi sisteminde limitlerin belirlenmesinde rekolte çok önemlidir.

 

-Bereketli bir yıl geçirmek ümidiyle

 

-Saygılar sunarız

 

                                                                     307 SAYILI YENİŞEHİR                                                                                                                          YAĞLI TOHUMLAR

                                                                 TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ

                                                                         YÖNETİM KURULU